Super-Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Super-Anime


 
AcasaPortalGalerieCăutareÎnregistrareUltimele imaginiConectare

 

 eart's special forces(un joc dbz)

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
ssj4_battousai
Membru
Membru
ssj4_battousai


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 30
Data de inscriere : 31/07/2006

eart's special forces(un joc dbz) Empty
MesajSubiect: eart's special forces(un joc dbz)   eart's special forces(un joc dbz) Icon_minitimeMier 23 Aug - 3:50

fratilor nu vreau sa fac reclama la al site(adik al meu) dar acolo se vb deacuma ff mult despre jocu asta.....siteul a fost creat special pt jocu esf... si pt dragon ball/z/gt si am impresia af:D asa ca intrati acolo...dl jocul....discutati despre joc si restu......nu are rost sa zic aiai despre joc.....nu va suparati.....intrati pe www.esf.lx.ro scopul siteului este pt informarea voastra cu toate noutatile despre esf.....intrati....si daca adminilor nu le convine sterg postul.....dar am facuto pt voi....fani dbz....si pt cei care nu stiu de esf.....sa nu mai astepte si sa puna sa joace...e prea tare jocu.....nu e ca budukai dar merge..... id-ul meu este king_gohan_2005 sau narcisa_viata_mea...pe amandoua le folosesc
Sus In jos
datebayo

datebayo


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 20/01/2009

eart's special forces(un joc dbz) Empty
MesajSubiect: Re: eart's special forces(un joc dbz)   eart's special forces(un joc dbz) Icon_minitimeMier 21 Ian - 11:46

chiar frumos jocu ... :)l-am jucat si eu si mi-a placut!
Sus In jos
 
eart's special forces(un joc dbz)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Super-Anime :: Diverse :: Jocuri-
Mergi direct la: